Çim Ayırıcı Sınırlayıcı

 

 

 

Açıklama

Çim Ayırıcılar

Kullanımı kolay ve düşük maliyetli olan çim ayırıcı sınırlayıcı, bahçenin bakımını ve düzenini kolaylaştırır. Bir bahçe projesinin planlanması, kullanılacak fidelerin ve her şeyden önce geliştirilecek görünümün seçilmesini, bitkilerin mekânda oluşturması gereken şekil ve tasarımların tanımlanmasını gerektirir. Bahçe ile çim arasındaki mesafeyi sınırlamak için ayırıcı esnek olma özelliğine sahiptir, yataklarda farklı formatların oluşturulmasına izin verir. Çim ayrıcı sınırlayıcı çeşitleri için Nartan Yapı’yı tercih edebilirsiniz.

Çim Ayrıcılar ile Daha İyi Bir Bahçe Organizasyonu

Çim ayırıcının işlevi, yabani otların bahçe alanını işgal etmesini önleyerek çim köklerinin büyümesini engellemektir. Parça çimlerin bahçe dekorasyonuna yayılmasını ve dekoratif mekân tasarımına müdahale etmesini engeller. Açık alanları güzelleştirmek için geliştirilen düşünceye göre çiçek tarhları, sebze bahçeleri, çimler, bitkiler ve ayrıca taş, kum ve toprak gibi diğer olasılıkları bölmek için bu bahçe malzemeleri kullanılabilir. Çim sınırlayıcı sınırlayıcı ile bahçeyi modellemek için sadece yoğunlaşılacak ve izole edilecek alanı tanımlayın ve ardından sınırlandırmaya göre parçayı yerleştirin, yatağı oluşturacak çizgilere göre ayarlama yapın.

Çim Ayrıcı ile Hoş Görünen Bir Bahçe Elde Edin

Çim sınırlayıcı çeşitleri, bahçedeki alanların bakımını ve ayrılmasını kolaylaştırarak çimi çiçekler, taşlar ve hatta ağaçlar gibi diğer kaplama türlerinden ayrı tutar. Bu durumda çim ayırıcı sınırlayıcı güneş korumasına sahiptir, bu da kullanım yoğunluğunu artırır. Ek olarak fiyatı son derece uygundur. Günlük bakımı pratikleştirir ve bahçenin orijinal şeklini korur. Kenarı zeminden dışarı çıkan kısımda plastik takviyeli olup daha dayanıklı ve uygulaması kolay hale getirilmiştir.

Çim sınırlayıcımız çok yüksek bir kalite seviyesine sahiptir. Dirençli, çok esnek (yırtılmadan ve beyazımsı bırakmadan bükülür), çok hafif ve güneş ışınlarına (UV) karşı korumalıdır, bu da zamanla kurumasını veya ufalanmasını engeller. Ayrıca %100 geri dönüştürülebilir malzemeden üretildiği için çevre dostudur. Bahçenizin düzenlenmesini ve bakımını kolaylaştırmak, bahçe ve çim arasındaki mesafeyi sınırlamak, farklı formatlar kullanarak bahçeyi dekore etmek, çim köklerinin büyümesini önlemek için çim ayırıcı sınırlayıcı modelleri tercih edebilirsiniz. Çim sınırlayıcının gerekli uzunluğunu bulmak için, 50 metrelik bir rulonun 12,5 metrekarelik bir alanı çevrelediğini varsayabilirsiniz.

 

 

AVANTAJLARI

·          Hızlı ve kolay montaj

·          Çim alanı ile  ve diğer bahçe unsurlarından mükemmel şekilde ayırır.

·          Plastik kazıklar sayesinde zeminden çıkmaz

·          Uygulaması kolaydır. Ek ürün gerektirmez.

·          İstenilen yerden kesilebilir.

·          Esnek ve kavisli hatlar oluşturabilirsiniz.

 

KULLANIM ALANLARI

·          Çim bitiş kenarları sınırlama

·          Ağaç dipleri sınırlama

·          Malç sınırlama

·          Çakıl sınırlama

·          Bitki yatağı sınırlama

·          Bitkisel desenler ve şekiller oluşturma

 

ÜRÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

·          Hammadde : UV Dayanımlı PVC

·          Renk : Yeşil – Siyah

·          Yükseklik : 7.5 cm

·          Taban Genişliği : 6.5 cm

·          Sabitleme Kazığı : 50 ADET

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Çim Ayırıcı Sınırlayıcı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.