Rainbird Merkezi Kontrol Sistemleri

Açıklama

Yazılım Destekli Sistemler

IQ/TBOS

YENİ TBOS-IITM Serisi, kablosuz iletişim vasıtasıyla TBOS ve TBOS-II Kontrol Modüllerinin IQ V2 yazılımından uzaktan merkezi kontrolüne olanak verir. Bu özellik, IQ ESP-LX Uyduya IQ TBOS Ana Radyo Modülü kurularak kullanılabilir.

SITECONTROL

Yeşil alanlar için geniş çaplı merkezi kontrol sistemi
  • lnteraktif, harita tabanlı, kullanımı kolay ve gerçek zamanlı karar alma özelliği olan yazılım.
  • Uydu ve/veya dekoderlerle paralel olmayan iletişim esnekliği.
  • Gelişmiş su yönetimi özelliğiyle su tasarrufunu maksimum düzeyde tutarak Peyzaj şartlarını en iyi derecede kullanır.

MAXICOM²

Çok Alanlı Merkezi Kontrol Sistemi
  • Merkezi kontrol cihazından çeşitli alanlardaki sulama sistemleri şu fonksiyonlar için programlanabilir: sulama yapılacak günler, sulama süreleri, döngülü sulama çizelgesi, birleştirilmiş çizelgeler, sensör fonksiyonları, Sulama + Bekleme™ çizelgeleri, v.b.
  • Esnek sulama programına ilave olarak, (atletik alan aydınlatması gibi) aydınlatma sistemlerinin, güvenlik kapılarının, çeşmelerin, pompaların, sensörlerin veya diğer sistemlerin işletimi de bir merkezi noktadan yönetilebilir.
  • Hava kaynakları, günlük ET değerlerini hesaplamak ve istasyon sulama sürelerini sadece kullanılan suyu telafi edecek şekilde otomatik olarak ayarlamak suretiyle Maxicom² tarafından izlenebilir.

RAIN BIRD IQ PLATFORMU

Yeni IQ Platformu güçlü, uzaktan su yönetimi araçları sağlayarak bilgisayarınızdan, tablet veya akıllı

telefonunuzdan sulama sistemleriniz üzerinde daha fazla kontrolünüzün olmasını sağlar. IQ’yu kullanmak için Ağ İletişim Kartuşuna (Wi-Fi, Ethernet, Hücresel Ağ) sahip bir ESP-LXME veya ESP-LXD Kontrol cihazına ihtiyacınız vardır.

IQ Platformu, öğrenimi ve kullanımı kolay arayüzünde son teknoloji kumanda ve kontrol özelliklerini sunar. IQ, bütçe ve zaman tasarrufu sağlayan gelişmiş su yönetimi özellikleri sağlar. IQ Platformu üç seçenekten oluşur: IQ-Desktop v. 3.0, IQ-Cloud v. 3.0 ve IQ-Enterprise v. 3.0.


Saha Kontrol Sistemleri


İleri Kontrol Teknolojileri

HAVA ISTASYONLARI

Rain Bird´ün yeni, kolay monte edilen 6 değişik sensör donanımlı hava istasyonları şu tam ölçümlü hava şartları verilerini ortaya koyar: Hava sıcaklığı, rüzgarın hızı, güneş ışınlarının yoğunluğu, rüzgarın yönü, havadaki nem, yağmur oranı.
Bu hava istasyonları SiteControl merkezi kontrol sistemi ile mükemmel bir uyum gösterirler.