Hunter Rotator Nozullar

Açıklama

MP800, küçük alanlar ve sprey başlıklarının değiştirilmesinde mükemmel olan daha yüksek bir yağmurlama oranı sunar.

Hunter’ın popüler MP800 ürününün en yeni üyesi MP815, saatte 20 mm’ye eş yağdırma miktarını daha elverişli kullanım için maksimum 4,9 m yarıçaplı atış mesafesine göre genişletir. Bu kapasitesi sayesinde MP800 ürünü, sistem düzeyinde geliştirilmiş bir tasarım ve iyileştirilmiş uygulamalar sunar.

Kısa süre önce piyasaya sunulan MP800SR, 1,8 m kadar kısa mesafeleri kapsar. MP815’in seriye katılmasıyla birlikte artık MP800 ürünü, 4,9 metreye kadar olan mesafeleri eşit bir kapsama alanı ve aynı 20 mm/sa eşleşen yağdırma miktarı ile sulayabilir.

Hunter, pop-up’larda üç yağdırma miktarı seçeneği sunan tek şirket olup, müşterilerine sulama yönetimi konusunda daha fazla esneklik sağlar. Su kullanımı verimliliğini maksimum düzeye çıkarmak için 10 mm/sa kadar yavaş bir yağdırma miktarına sahip standart MP Rotator’ı seçin. Bu ürün, yüzey akışı sorununu ortadan kaldıracağından, sert topraklar ve dik eğimler için mükemmeldir. Orta dereceli topraklar, daha hafif eğimler ve küçük alanlar için MP800 ürününün 20 mm/sa yağdırma miktarını kullanın.

Hem standart MP Rotator ailesi hem de MP800 ürünü, MP Rotator’ın patentli tasarımının tüm avantajlarını sunar. Nozullar yavaş dönüş özelliğiyle, suyu eşit miktarda dağıtarak hedeflenen aralığın tamamını kapsayan, rüzgara karşı dirençli ve güçlü akışlara olanak sağlar. Sahada daha fazla güvenilirlik sunan benzersiz ikili yukarı hareket özelliği, yabancı maddelerin nozula girmesini engeller. Ayrıca tek bir hareketli parça tasarımı ile MP Rotator en zorlu koşullarda bile sağlamlık için üretilmiştir.

Çalışma Özellikleri

  • Tüm modellerde atış mesafesi yaklaşık %25’e kadar azaltma
  • Önerilen çalışma basıncı: 2,8 bar; 280 kPa
  • 2,1 barda elde edilen minimum atış mesafesi ayarı; 210 kPa
  • Garanti süresi: 3 yıl

Opsiyonlar

  • Basınç regülasyonunun 2,8 bar olması için Pro-Spray™ PRS40 pop-up ile eşleştirin; nominal atış mesafesi ayarları için 280 kPa
  • Basınç regülasyonunun 2,1 bar olması için Pro-Spray PRS30 pop-up ile eşleştirin; minimum atış mesafesi ayarları için 210 kPa

 

Devrim niteliğindeki MP Rotator, su tasarrufu sağlayan çoklu atış yörüngeli, döner akışlı benzersiz bir dağıtım sistemine sahiptir. MP Rotator’ları peyzaj alanlarının üzerine suyu “spreylemek” yerine sabit hızda birden fazla su akışı sağlar. Bu daha yavaş uygulama hızı toprağın hafifçe ıslanmasını sağlayarak sulama alanı boyunca eşit bir dağıtım sunar. Böylece artan verimlilik, geleneksel spreylere göre %30 daha az su kullanımının yanı sıra boşa su akışının önemli ölçüde azalmasını sağlar. Tüm geleneksel sprey başlık gövdeleri veya çalı adaptörleriyle uyumlu olan MP Rotator, bu cihazları yüksek istikrar ve düşük yağmurlama hızıyla çalışan sprinklerlere dönüştürerek her türlü açı veya atış mesafesini karşılamalarını sağlar.

MP Rotator’lar; yüksek mesafe esnekliği (2,5 m – 10,7 m atış mesafesi) sağlaması, malzeme maliyetini azaltması ve daha verimli bir sistem sunması bakımından yeni sistemler için harika bir seçimdir. MP’ler, eski sistemleri yeniden hayata döndürmek için de mükemmeldir: Eski sistemde yapılan iyileştirmelerle düşük basınç ve yetersiz kapsam sorunları giderilebilir.

Başlıksız 3

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Hunter Rotator Nozullar” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.