Elektrofüzyon Ef Vanasız Servis Te

 

 

 

Açıklama

HDPE EF EK PARÇALARI – HDPE ELEKTROFÜZYON EF SERVİS TEE

Hammaddesi PE 100 olan bu ek parçada sıvı veya gaz alt yapı sistemlerinde kullanılır. En önemli özelliği bir hat üzerinden başka bir yöne sıvı veya gaz akışı sağlamaktadır. HDPE Te yerine kullanılabilen HDPE EF Servis Te, devam eden bir hat üzerinden daha küçük çaplarda yeni bir hat alarak hdpe boru hattı projelerinde kararlaştırılmış küçük hatlar için kullanılır. EF kaynak metoduna uygun olarak üretilmektedir. EF Vanalı Servis Te ve EF Vanasız Servis Te olmak üzere iki çeşit EF Servis Te vardır.

HDPE EF SERVİS TEE GENEL ÖZELLİKLERİ

EF Servis Te sıvı veya gaz alt yapı sistemlerinde kullanılan hammaddesi PE100 olan ek parçalardır. Elektro füzyon yöntemine uygun olarak üretilmektedir.  EF Servis Te en büyük özelliği yaşan bir hat üzerinden başka bir yöne sıvı veya gazın yönlendirilmesinde kullanılabilmesidir. Ayrıca branşman bağlantılarında bağlantı kolaylığı sağlar. PE80 ve PE100 borulara elektrofüzyon birleştirme yöntemi ile monte edilir. Ayrıca hatlar üzerine boruların kesilmesine ihtiyaç duyulmadan monte edilebilmektedir.  EF Vanalı Servis Te ve EF Vanasız Servis Te olmak üzere iki çeşit EF Servis Te vardır.

EF SERVİS TE FİYATLARI

Nartan Yapı altyapı ürünlerinde güvenli alışverişi yüksek kalite ve uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Hdpe Ef Servis Te Parçalarında uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sizlerinden hizmetinde olan Nartan Yapı Hdpe Ef Servis Te’de en iyi fiyatları sunmaktadır. 40MM – 315MM arasındaki tüm çaplarda HDPE EF Servis Te ürünlerine en iyi fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Hdpe Ef Servis Te arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Elektrofüzyon Ef Vanasız Servis Te” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.