KORUGE BORU EK PARÇALARI

Lütfen fiyat alınız

nartanyapi@gmail.com

Açıklama

Koruge boru yüksek dış baskılara dayanan ve iç kısmından atık su ile kanalizasyon sularının taşınmasını sağlayan içi düz dışı ise baskı ve yer hareketlerine direnç gösteren tırtıklı ya da yuvarlak plastik borulardır. Koruge ek parçaları trapez halka biçiminde de yapılır.

Koruge Boru Özellikleri

100 mm- 700 mm arasında muflu ve contalı olarak 800 ile 2600 mm arasında spiral sarım ile üretilir. Yeni proje tasarımları ya da eski projelerin yenilenmesi sürecinde güvenli şekilde kullanılır. Koruge özellikle atık su ile birlikte kanalizasyon sistemleri içerisinde geliştirilmiş yüksek teknolojiye sahip ürünlerdir.

Yüksek Dayanımlı Koruge Ek Parçaları

Dış kaburga sisteminde özellikle dış basıncı yok edecek özel sistem kullanılır. Özel trapez ile ek parça gerektirecek şekilde Radiuslu şekilde de döşenen özel sistemleri sizlere sunarız. Nartan Yapı olarak uzman kadromuz ile sizlere geliştirilmiş ürün seçeneklerini son model teknolojiler ile yapılandırılmış olarak sunarız. Kimyasal direnç konusunda ürünlerimizin dayanıklılığı test edilmiştir. Dayanıklı ürün grupları içerisinde güvenli şekilde tercih edebilirsiniz.

KORUGE MANŞON

 

KORUGE DİRSEKLER

KORUGE TE

KORUGE ÇATAL (C PARÇASI)

KORUGE KÖRTAPA

KORUGE REDÜKSİYON

KORUGE CONTA

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“KORUGE BORU EK PARÇALARI” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.